شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1399/06/29 شناسه خبر: 1648613
دبیر کمیته محرومیت زدایی کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد

توزیع 2 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان در کنگره شهدای یزد

توزیع 2 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان در کنگره شهدای یزد
صادقی گفت: هزار بسته کمک معیشتی میان نیازمندان شهرستان بهاباد توزیع شده و هزار بسته دیگر نیز به دست نیازمندان شهرستان خاتم خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید صادقی دبیر کمیته محرومیت زدائی کنگره 4 هزار شهید استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: تا کنون در کمیته محرومیت زدایی 200سری جهزیه ، قریب به 60 هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه، 1200 بسته لوازم التحریر و 400 سری بسته های ویژه جشن تکلیف  تهیه و میان نیازمندان توزیع شده است.

صادقی گفت: علاوه بر موارد گفته شده پروژه های عمرانی نظیر تعمیر خانه محرومان، لای روبی قنوات، ساخت استخرآب و لوله گذاری آب شرب روستا نیز در دست اقدام است.

وی افزود: بنیاد علوی نیز در همین راستا هزار بسته کمک معیشتی را به نیازمندان شهرستان بهاباد اعطا کرده و قرار است که هزار بسته معیشتی دیگر را نیز به دست نیازمندان در شهرستان خاتم برساند. همچنین با همکاری این بنیاد60 رشته قنات در شهرستان بهاباد لایروبی می شود.

دبیر کمیته محرومیت زدائی کنگره 4 هزار شهید استان یزد اعلام کرد: در این کمیته طی جلساتی که با دستگاه های متولی، بانک ها، نهاد ها، خیرین، ستاداجرایی بنیاد برکت و بنیاد علوی در بحث محرومیت زدایی داشتیم لیست عناوین کلیه کمک ها ارائه شد تا میزان کمک هر یک از این نهادها مشخص شود.

انتهای پیام/

https://archive.dana.ir/1648613
ارسال نظر
نظرات