شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:20 منتشر شده در مورخ: 1399/06/29 شناسه خبر: 1648556
معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان یزد:

حذف قبوض کاغذی آب در استان یزد کلید خورد

حذف قبوض کاغذی آب در استان یزد کلید خورد
ابوالقاسم سهیلی‌نیا گفت: ‌آبفا در نظر دارد تا پایان سال توزیع قبوض کاغذی در استان را حذف نماید که این اقدام از ابتدای مرداد در شهر مروست خاتم به عنوان پایلوت اجرایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالقاسم سهیلی نیا در گفتگو با خبرنگار یزد رسا، گفت:‌ همزمان با شیوع بیماری کرونا این شرکت در نظر دارد که تا پایان سال جاری توزیع قبوض کاغذی در استان را حذف نماید که از ابتدای مرداد ماه به عنوان پایلوت این مهم در شهر مروست شهرستان خاتم اجرایی شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه حدود 99 درصد مشترکین شهر مروست دارای شماره موبایل در سامانه مشترکین این امور بوده اند و  این شهر به عنوان پایلوت انتخاب و از ابتدای مرداد ماه قبوض آب مشترکین از طریق پیامک به مشترکان ارسال شده که با استقبال اکثریت مشترکان همراه بوده است.

سهیلی نیا اظهار کرد:‌ مشترکان در کل استان می توانند در صورت بروز هر گونه مشکلی در خصوص  قبوض آب بهاء با شماره 122 تماس گرفته و مسایل و مشکلات خود را مطرح کرده همچنین از طریق تماس با شماره 1522، و از درگاه های ساحل در سایت شرکت آبفای استان یزد و درگاه Eg.abfayazd.ir  و تمامی درگاه های خودپرداز و دستگاه های pos  می توانند قبوض خود را پرداخت نمایند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان یزد گفت: قبوض کاغذی تا پایان سال در کل استان حذف خواهد شد و مشترکان از طریق الکترونیکی می توانند قبوض خود را پرداخت نمایند.

سهیلی نیا با بیان اینکه شرکت آبفای استان یزد در ماه های اخیر اقدام به فراهم نمودن زیرساخت های حذف قبوض آب بهاء در سطح استان نموده خاطرنشان ساخت: ‌مشترکین می توانند به منظور اطمینان از ثبت نام و درج شماره تلفن همراهشان از طریق پورتال شرکت آبفای استان یزد به نشانی www.abfayazd.ir و تماس با سامانه 1522 یا از طریق شماره پیامک 30008122 شماره همراه خود را ثبت نمایند.

 انتهای پیام/

https://archive.dana.ir/1648556
ارسال نظر
نظرات