شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 17:01 منتشر شده در مورخ: 1399/06/28 شناسه خبر: 1648359
ائمه جمعه استان یزد مطرح کردند

توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی؛ زمینه نابودی اسرائیل است/سرگرم کردن مردم به مسائل جزیی؛ ترفند دشمن

توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی؛ زمینه نابودی اسرائیل است/سرگرم کردن مردم به مسائل جزیی؛ ترفند دشمن

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا،گرامی داشت هفته دفاع مقدس، جنجال سازی بر سر اعدام نوید افکاری، توافق بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی مهم ترین محور خطبه نماز جمعه های استان یزد بود.

آیت الله مدرسی امام جمعه موقت یزد: سرگرم کردن مردم به مسائل جزیی؛ ترفند دشمن

 آیت‌الله سید محمدرضا مدرسی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته یزد افزود: مردم باید از عظمتی که به خاطر ایثار شهیدان و رهبری‌های مقام معظم رهبری بدست آمده در پاسداری و مصونیت از آن بکوشند.

وی با اشاره به اینکه امروز قدرت کشور و ملت ما به حدی است که در بسیاری مسائل جهان و حتی تحولات منطقه و انتخابات آمریکا اثر دارد، بر داشتن بینش و بصیرت در برابر هجمه فرهنگی و اقتصادی استکبار تاکید کرد.

عضو فقهای شورای نگهبان با اینکه دشمنان فقط به دنبال رسیدن به منافع خود هستند و هیچگاه دست دوستی نداده و نمی‌دهند و دروغ می گویند اظهار کرد: سرگرم کردن مردم به مسائل جزیی جزو ترفندهای دشمن است.

مدرسی به اجرای حکم قصاص یک فرد در کشور بر اساس قانون اشاره کرد و یادآور شد: این اقدام بر اساس نص صریح قانون صورت گرفت و مشابه آن در کشورهای دیگر  اتفاق می‌افتد ولی دشمنان برای سرگرم کردن مردم در فضای مجازی علیه نظام جوسازی کردند.

مدرسی اظهار داشت: در انتخاباتی که قرار است آن سر دنیا برگزار شود، همه کاندیداها مواضع خود در مورد ایران را یک امتیاز و ویژگی برای پیروزی در انتخابات می‌دانند و این نشان می‌دهد که ایران تأثیرگذاری بالایی در همه دنیا دارد.

وی افزود: این تأثیر عظیم، مسئولیت‌های عظیم می‌آورد و باید بسیار هوشیار و آماده و در عین حال مراقب باشیم که دشمن ما را به دنبال چیزهای ساختگی و کم ارزش مشغول نکند تا از مسائل اصلی و مهم خود باقی بمانیم.

مدرسی با اشاره به حکمی که برای نوید افکاری صادر و قصاص شد، تصریح کرد: این اتفاق سبب لشکرکشی دنیای استکبار بود و در مجالس رسمی در سطح وزارت خارجه و در صف فضای مجازی این موضوع مطرح شد در حالی که نظیر آن در دنیا روزانه ده‌ها مورد انجام می‌شود و علت آن سرگرم کردن مردم است تا آنها را از مسائل مهم غافل کند.

امام جمعه بهاباد: توافق بحرین وامارات با رژیم صهیونیستی؛ زمینه نابودی اسرائیل

امام جمعه موقت بهاباد تصریح کرد :درس مهمی که از دفاع مقدس می‌گیریم آن است که قدرت الهی و وحدت مردم همواره پیروز است، در آن روزها، شجره‌ای به نام بسیج توسط امام غرس و به موج فراگیری تبدیل شد و خیل شهدا را تقدیم کرد و الگوهای زیادی را برای تاریخ ما باقی گذاشت.

رئیس حوزه علمیه بهاباد با بیان اینکه این جنگ فدرت ایمان ومعنویت واسلام را نشان داد افزود: روحیه خودباوری وروی پای خود ایستادن از آثاروبرکات دوران 8 سال دفاع مقدس است .

وی اظهار کرد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دشمن جرات هیچ گونه تعدی و تجاوز به کشور و ملت ایران را ندارد چرا که اگر کوچک ترین تهدیدی متوجه این آب و خاک شود با پاسخی دندان شکن مواجه خواهد شد.

اخوان بهابادی بیان داشت :  اگر از دوران دفاع مقدس و آن سالهای سخت جنگ تحمیلی درس گرفته باشیم باید مراقب باشیم تا با اعتماد به درایت و هوش سیاسی رهبرمان که برگرفته از فلسفه و جهان بینی اسلامی امام خمینی (ره) است برای حفظ اتحاد و یکپارچگی میان مردم و نظام تلاش کنیم. 

وی افزود: باید به یاد داشته باشیم که اگر نقشه‌های پلید صدام را خنثی کردیم به خاطر این بود که ملت و نظام یکدل و همصدا بودند و بخصوص در این روزها که احتمال وقوع جنگ در منطقه بالا گرفته است درسهایی که از دفاع مقدس گرفتیم را باید سرلوحه اقدامات و تصمیمات خود قرار دهیم.

رییس حوزه علمیه بهاباد باتاکیدبراینکه دفاع مقدس یک دوره تاریخی بسیار مهم، فراموش نشدنی و بی‌نظیر در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است افزود : مردم ایران را این جنک مقاوم وآب دیده کرد .

وی بابیان اینکه پیشرفت صنعت دفاعی ونظامی ما باید یک الگو برای تمام صنعتگران باشد افزود : امروز صنعت دفاعی ونظامی ما جزءپیشرفته ترین صنایع درمنطفه است .

امام جمعه موقت بهاباد به امضای توافق دوکشورامارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و اظهارداشت : که اینگونه روابط با رژیم جعلی صهیونیستی سبب نابودی اسرائیل خواهد شد .

https://archive.dana.ir/1648359
ارسال نظر
نظرات