شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:50 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1634982
همزمان با عید سعید غدیرخم؛

بیش از 60 هزار پرس غذا در یزد توزیع شد

بیش از 60 هزار پرس غذا در یزد توزیع شد
حسینی مسئول دبیرخانه یزد حسینیه ایران گفت: همزمان با عید سعید غدیرخم، بیش از60 هزار پرس غذا توسط هیئت های مذهبی در شهر یزد توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزد رسا؛ سیدحسن حسینی با اشاره به افزایش دو برابری اطعام علوی در عید غدیر امسال اظهار داشت: تمام مراحل طبخ و توزیع در عید غدیر خم امسال با توجه به شیوع کرونا، با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شده است.

حسینی با بیان اینکه اطعام غدیر توسط هیئت های مذهبی، بانیان روضه، موکب های اربعینی و تشکل های فرهنگی و دینی انجام شده است، عنوان کرد: این گروه ها همچنین با توجه به شرایط کرونا اقدام به توزیع 2 هزار بسته معیشتی نیز کرده اند.

مسئول دبیرخانه  یزد حسینیه ایران با اشاره به اینکه توزیع بسته ها از عید قربان آغاز شده و تا امروز ادامه داشته است، بیان کرد: جشن ها نیز تا عید مباهله ادامه خواهد داشت.

حسینی ادامه داد: امسال هم در سطح شهر و هم در فضای مجازی شاهد شور و شعور علوی در جای جای یزد بودیم و مردم در مراسم امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی با شور و شوق بسیاری حضور داشتند که امیدواریم این برنامه ها در سال های آتی نیز تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/

https://archive.dana.ir/1634982
ارسال نظر
نظرات