شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:27 منتشر شده در مورخ: 1399/03/07 شناسه خبر: 1612974
نماینده مجلس یازدهم:

تحریم فرماندهان ناجا کوچکترین خللی در انجام وظیفه آنها نخواهد داشت

تحریم فرماندهان ناجا کوچکترین خللی در انجام وظیفه آنها نخواهد داشت
حسینعلی شهریاری گفت: تحریم نیروهای نظامی ما توسط آمریکا چیز جدیدی نیست و کوچکترین خللی در انجام وظیفه آنها نخواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی شهریاری نماینده منتخب مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در واکنش به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا گفت: تحریم نیروهای نظامی ما توسط آمریکا چیز جدیدی نیست، چرا که قبل از این نیز آمریکا فرماندهان نظامی ما در سپاه و ارتش را تحریم کرده بود.

وی با بیان اینکه امروز دیگر کف‌گیر تحریم‌های آمریکا به ته دیگ خورده است، اظهار داشت: آمریکا اقدام به تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کرده، چون این نهاد نقش مهمی در تأمین امنیت کشور دارد و حافظ جان و مال و ناموس مردم است.

شهریاری تأکید کرد: نیروی انتظامی حافظ مرزها است و نقش‌تعیین کننده‌ای در مقابله با اشرار دارد؛ افزون بر این نیروی انتظامی در مقابله با جاسوسان نیز با کمک نیروهای اطلاعاتی و امنیتی نقش‌آفرین است، همین تأثیرگذاری موجب شده تا آمریکا فرماندهان نیروی انتظامی را در لیست تحریم‌ها قرار دهد.

 وی با بیان اینکه این تحریم‌ها هیچ تأثیری ندارد، ادامه داد: فرماندهان ما در همه رده‌ها چه در سپاه چه در ارتش و چه در نیروی انتظامی، افرادی نیستند که تحریم‌ها تأثیری در روند کاری‌شان داشته باشد و آن‌ها دوستدار و معتقد به نظام جمهوری اسلامی هستند.

 نماینده مجلس دهم و یازدهم با بیان اینکه از آمریکا انتظاری غیر از این نیست، عنوان کرد: دشمنی آمریکا با مردم ایران، سابقه 80 ساله دارد و آن‌ها در رخدادهای مختلف مانند کودتای 28 مرداد، حوادث زمان انقلاب، حادثه طبس و موارد متعدد دیگر، به اشکال مختلف دشمنی‌هایشان با مردم ایران را به نمایش گذاشته‌اند.

 شهریاری با بیان اینکه آمریکا با این اقدام اخیر خود می‌خواهد بگوید ایران را فراموش نکرده است و همچنان قصد دارد فشارها بر ایران را ادامه دهد، تأکید کرد: در واقع چون تحریم‌های اقتصادی آنگونه که مدنظر آمریکا بود، تأثیرگذار نبوده است حال می‌خواهد فشارها و تحریم‌ها را در تمام سطوح بر ایران زیاد کند که البته هماگونه که تاکنون ناموفق بوده من‌بعد هم ناموفق خواهد بود.

انتهای پیام/

 

 

https://archive.dana.ir/1612974
ارسال نظر
نظرات