شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 09:20 منتشر شده در مورخ: 1399/01/20 شناسه خبر: 1597495
سازمان هواشناسی ایران گزارش می دهد؛

بارش شدید در نیمه شرقی دریای خزر/ بارش برف در ارتفاعات زاگرس

بارش شدید در نیمه شرقی دریای خزر/ بارش برف در ارتفاعات زاگرس
سازمان هواشناسی امروز و فردا در اکثر مناطق کشور به جز استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگانبارش باران،‌رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی،‌ در مناطق مستعد بارش تگرگ و در ارتفاعات و مناطق سردسیر نوار شمالی کشور و ارتفعات زاگرس مرکزی بارش برف پیش‌بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا در اکثر مناطق کشور به جز استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگانبارش باران،‌رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی،‌ در مناطق مستعد بارش تگرگ و در ارتفاعات و مناطق سردسیر نوار شمالی کشور و ارتفعات زاگرس مرکزی بارش برف پیش‌بینی شده است.

روزهای جمعه و شنبه این وضعیت در اکثر مناطق کشور به جز جنوب و جنوب شرق ادامه خواهد داشت.

روز یکشنبه هفته آینده بارش‌ها در شمال غرب، سواحل شرقی دریای خزر،‌شمال شرق،‌شرق و استان‌های واقع در زاگرس مرکزی و جنوبی ادامه خواهد داشت،‌ضمن این‌که دریای خزر طی 24 ساعت آینده مواج خواهد بود.

به گزارش تسنیم،‌ آسمان تهران امروز ابری با باراش باران در برخی ساعات،‌فردا ابری همراه با بارش پراکنده، روز جمعه نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات رگبار پراکنده و شنبه ابری همراه با بارش باران و رعدوبرق پیش بینی شده است.

سرعت وزش باد در پایتخت امروز 17 تا 22 کیلومتر در ساعت در جهت جنوبی است. صبح فردا سرعت وزش باد در جهت جنوب 11 تا 17 کیلومتر و در بعدازظهر 9 تا 15 کیلومتر در جهت شرق-جنوب شرقی خواهد بود.

انتهای پیام/

https://archive.dana.ir/1597495
ارسال نظر
نظرات