شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:51 منتشر شده در مورخ: 1399/01/17 شناسه خبر: 1596558
سرپرست پلیس راهور استان یزد خبر داد

ثبت 75 قبض جریمه 5میلیون ریالی برای یزدی ها

ثبت 75 قبض جریمه 5میلیون ریالی برای یزدی ها
رضا زارع گفت: تاکنون 75 خودرو جریمه 5 میلیون ریالی شده و 26 خودرو نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرپرست پلیس راهور استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا؛ با بیان اینکه متاسفانه از روز گذشته شاهد افزایش ترددها در سطح شهریزد هستیم گفت: عبور یک خودرو بیش از 5 مرتبه در ساعات یک شبانه روز از جلو یک دوربین به معنای پرتردد بودن خودرو محسوب شده و ضمن جریمه 5میلیون ریالی، خودرو نیز توسط پلیس توقیف خواهد شد.

سرهنگ رضا زارع با بیان اینکه افزایش حجم ترددها ناشی از عدم رعایت برخی از شهروندان است اظهار داشت: تاکنون 75خودرو جریمه 5 میلیون ریالی شده و 26 خودرو نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند البته پلیس بلافاصله پس از اعمال جریمه این موضوع را با سامانه پیامکی به اطلاع رانندگان متخلف رسانده است.

وی با اشاره به اجرای طرح محدودیت های تردد تا 21 فروردین ماه اظهار داشت: تمامی ورودی ها و خروجی های شهر یزد به جز مسیر میدان مدرسی مسدود بوده و ورود و خروج تنها برای افرادی که به سبب موقعیت شغلی خود مجبور به تردد هستند آن هم با ارائه کارت شناسایی یا برگ ماموریت از محل کار امکان پذیر است.

سرپرست  پلیس راهور استان به هم استانی ها توصیه کرد: برای جلوگیری از جریمه و توقیف خودرو خود بدون ضرورت از منازل خارج نشوند.

انتهای پیام/ح

 

https://archive.dana.ir/1596558
ارسال نظر
نظرات