شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1398/11/29 شناسه خبر: 1583164
معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد خبر داد

تخصیص سهمیه 1600 تنی میوه شب عید به استان یزد

تخصیص سهمیه 1600 تنی میوه شب عید به استان یزد
علی افشارپور گفت: سهمیه میوه برای استان یزد برای ایام پایانی امسال و شب عید، یک هزار تن پرتقال والنسیا و 600 تن سیب زرد و قرمز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی افشارپور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص تامین میوه شب عید در استان یزد گفت: سهمیه میوه برای استان یزد برای ایام پایانی امسال و شب عید، یک هزار تن پرتقال والنسیا و 600 تن سیب زرد و قرمز است.

وی ادامه داد: ذخیره سازی این میزان میوه در حال انجام است و تا اواسط اسفندماه با تشکیل جلسات تنظیم بازار، قیمت، زمان و محل توزیع آن تعیین خواهد شد و به اطلاع عموم خواهد رسید.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به نمایشگاه بهاره استان در آستانه عید نوروز، گفت: نمایشگاه بهاره با هدف تنظیم بازار و تسهیل در تأمین نیازهای شهروندان در روزهای پایانی سال از 19 تا 25 اسفندماه در محل جدید نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برپا می‌شود.

افشارپور ادامه داد: هدف از این نمایشگاه عرضه کالاهای اساسی شب عید شامل پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی و پروتئینی، آجیل و خشکبار با 15 درصد زیر قیمت بازار است.

وی با اشاره به تشدید نظارت‌ها در ایام پایانی سال و نوروز 99 گفت: دستورالعمل‌های تنظیم بازار و نظارتی برای این ایام وجود دارد که اولویت در این طرح نوروزی، نظارت بر نحوه قیمت‌گذاری و توزیع کالاهای اساسی و رسیدگی به شکایت و گزارش‌های مردمی است.

انتهای پیام/

 

https://archive.dana.ir/1583164
ارسال نظر
نظرات