شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1398/11/29 شناسه خبر: 1583157
دروغ بزرگی که زود نمایان شد؛

خبر تأیید صلاحیت نماینده فعلی اردکان تکذیب شد

خبر تأیید صلاحیت نماینده فعلی اردکان تکذیب شد
حجت‌الاسلام ناصر محمدی با تکذیب شایعه تأیید صلاحیت شدن یک نماینده استان یزد در روزهای پایانی منتهی به انتخابات، اظهار داشت: معلوم نیست این اخبار توسط چه کسانی و از چه منابعی منتشر می‌شود و باید دادستانی با منتشر کنندگان چنین اخبار کذبی برخورد کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدرسا، صبح امروز (سه‌شنبه) و در حالی که تنها سه روز دیگر تا زمان برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است؛ خبری در فضای مجازی توسط برخی از کانال‌های تلگرامی خاص منتشر شد مبنی بر اینکه صلاحیت نماینده فعلی اردکان تأیید شده است.  اما دروغ بودن این خبر خیلی زود مشخص شد.

حجت‌الاسلام سید ناصر محمدی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در واکنش به این خبر گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد و بعد از اعلام نهایی اسامی تأیید صلاحیت شدگان انتخابات، فرد جدیدی به این فهرست اضافه نشده است.

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در استان یزد اظهار داشت: معلوم نیست این اخبار توسط چه کسانی و از چه منابعی منتشر می‌شود و باید دادستانی با منتشر کنندگان چنین اخبار کذبی برخورد کند.

گفتنی است قبل از این، سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرده بود، 90 نماینده کنونی مجلس در انتخابات پیش رو ردصلاحیت شده‌اند که بیشتر آن‌ها به خاطر مسائل مالی و اقتصادی نتوانستند از شورای نگهبان صلاحیت بگیرند.

انتهای پیام/

 

https://archive.dana.ir/1583157
ارسال نظر
نظرات