شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1398/11/27 شناسه خبر: 1582514
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

حضور گسترده مردم در انتخابات موجب اقتدار نظام در عرصه بین‌المللی خواهد شد

حضور گسترده مردم در انتخابات موجب اقتدار نظام در عرصه بین‌المللی خواهد شد
حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا حضور حداکثری و یکپارچه اقشار مردم در انتخابات را موجب وحدت و همدلی و انسجام مردم دانست و گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات موجب اقتدار نظام در عرصه بین‌المللی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، ضمن تأکید بر جایگاه انتخابات در نظام جمهوری اسلامی و اهمیت مشارکت گسترده مردم، گفت: حضور پرشور و گسترده مردم عزیزمان در انتخابات از جمله انتخابات مجلس شورای اسلامی که در آستانه آن هستیم، مایه اقتدار بیش از پیش نظام در خارج از کشور خواهد شد.

وی افزود: حضور حداکثری و یکپارچه اقشار مردم در انتخابات، موجب وحدت و همدلی و انسجام مردم خواهد شد و مردم با حضور در صحنه می‌توانند امنیت کشور را بیش از پیش ضمانت کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: باید کسانی را به عنوان نماینده به مجلس فرستاد که پاکدست، انقلابی، دارای روحیه جهادی، ولایت‌مدار، استکبارستیز و مردمی باشند.

حسینی‌کیا تأکید کرد: باید به کسانی رأی بدهیم که اطرافیانشان نیز آدم‌های پاکدستی باشند و اهل رانت و سوءاستفاده از بیت‌المال نباشد.

وی با انتقاد از ناکارآمدی‌های مدیریتی کنونی، عنوان کرد: نیازمند تحول در عرصه مدیریتی کشور هستیم و باید با حضور پرشور و مسئولیت‌شناسانه در انتخابات، کسانی را راهی مجلس کنیم که به معنای واقعی دنبال حل مشکلات مردم باشند.

انتهای پیام/

 

https://archive.dana.ir/1582514
ارسال نظر
نظرات