گروه : استانها
جنب و جوش بازار در آستانه انتخابات و سال نو / شور و شوق مردم در خرید شب عید
«ایران قوی» ثمره «مجلس قوی»
تولید سالانه 2 میلیون شاخه گل رز به همت جوان کرمانی
دانا گزارش می‌دهد؛

شیوع کرونا به‌ جز قم در هیچکدام از شهرهای کشور گزارش نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند

درحالی که خبر شیوع ویروس کرونا در قم از روز گذشته منتشر شد و هموطنان را دچار نگرانی کرده است اما در بسیاری از شهرهای کشور انتشار ویروس کرونا غیرواقعی و شایعه بوده و توسط مسئولان بهداشتی تکذیب می‌شود.
اشتیاق مردم برای خلق حماسه‌ای دیگر؛

«ایران قوی» ثمره «مجلس قوی»

در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان اقشار مختلف جامعه با پیوستن به کمپین #می_آیم_چون، #مجلس_قوی، #ایران_قوی و ... نوید خلق حماسه دیگر در صحنه انتخابات را دادند.
معرفی ساز و کارهای مناسب برای شناخت کاندیدای اصلح؛

مشارکت بالا؛ نقطه تمایز انتخابات جمهوری اسلامی با دیگر کشورها

آن‌چیزی که ایران را متمایز از کشورهای دیگر در بحث انتخابات می‌کند این است که برای جمهوری اسلامی به غیر از برگزاری انتخابات حضور مردم بسیار بااهمیت بوده و البته مردم ایران خود در این مهم نقش به‌سزایی دارند.
معاونت سیاسی سپاه قدس گیلان:

رویکرد فسادستیزی مجلس و حرکت در مدار قانون مطالبه جدی مردم است

معاونت سیاسی سپاه قدس گیلان، گفت: مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود در طول ۴۰ سال انقلاب در انتخابات های مختلف رقم خورد و مردم با این مشارکت بارها حماسه های بزرگی را در انتخابات مختلف آفریدند.
در گفت وگو با کارشناس سیاسی مطرح شد؛

مجلس دهم؛ مقصراصلی برجام/ نمایندگان باید در عرصه سیاست خارجی مقتدرانه عمل کنند

سلطانعلی میر گفت: نمایندگان مجلس آینده باید در عرصه سیاست خارجی عزتمندانه و مقتدرانه عمل کنند تا هویت و عزت کشورمان که توسط مجلس دهم خدشه دار شد را تقویت کنیم.
آیت‌الله سید احمد خاتمی:

حضور شکوهمند پای صندوق‌های رای از جلوه‌های برجسته تقویت نظام است

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: از جلوه های برجسته تقویت نظام ، حضور شکوهمند پای صندوق رای است لذا آنچه در انتخابات اولویت دارد همین حضور شکوهمند است که با بصیرت و رشدی که از مردم می شناسیم ایمان داریم که این مردم بار دیگر از این امتحان الهی سربلند بیرون می آیند و حضور شایسته ای در انتخابات خواهند داشت.
گل‌هایی که در سایه اقتصاد مقاومتی شکوفا می‌شود؛

تولید سالانه 2 میلیون شاخه گل رز به همت جوان کرمانی

جوان کرمانی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی با راه اندازی اولین گلخانه هوشمند جنوب شرق کشور با تولید سالانه 2 میلیون شاخه گل رز، گلستان آرزوهایش را با نهال همت به ثمر نشاند اما بی توجهی مسئولان در خصوص مشکل آب این گلخانه ها، رزهای سرخ و سفید او را دچار التهاب کرده است.
رئیس گروه میانسالان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

مردان کمتر از زنان به سلامت خود اهمیت می‌دهند

رئیس گروه میانسالان و سالمندان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به هفته ملی سلامت مردان گفت: مردان کمتر از زنان به سلامت خود اهمیت می‌دهند.
استاندار خراسان شمالی پاسخ داد؛

بهانه‌های شستا و نبود منابع مالی، فاز دوم پتروشیمی خراسان را غیرممکن کرد

استاندار خراسان شمالی گفت: اجرای طرح توسعه ای مجتمع صنعتی پتروشیمی خراسان به عللی شامل پای کار نیامدن شرکت شستا برای سرمایه گذاری و نبود منابع مالی برای این طرح، اجرای آن را از دستور کار خارج کرد.
گزارشی از شوق رأی اولی‌های سیستان و بلوچستان؛

جمعه می‌آییم/ حضور پرشور در انتخابات نشانه اقتدار انقلاب است

۱۴۸ هزارو ۳۹۰ رأی اولی های سیستان و بلوچستان منتظر حماسه حضور در 2 اسفند بوده و انگشت رأی خود را به سمت و سوی شوق نشانه رفته اند.
رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان کرمان مطرح کرد؛

بیش از 2 میلیون نفر واجد شرایط رای دادن در استان کرمان

تقی‌زاده گفت: آمار واجدین شرایط در استان کرمان 2 میلیون و 165 هزار و 991 نفر است که از این تعداد یک میلیون و 96 هزار و 130 مرد و یک میلیون و 69 هزار و 861 نفر زنان و اجد شرایط تشکیل می‌دهند.
نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری:

نماینده اصلح در برابر زیاده‌خواهی‌های صاحبان ثروت ایستادگی می‌کند

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: نماینده اصلح شجاع و مقتدر بوده و در برابر زیاده‌خواهی‌های صاحبان ثروت ایستادگی می‌کند.

پرواز بی‌امان قیمت‌ها در بازار آهن‌آلات مازندران/ افزایش 50 درصدی قیمت‌ها

در حالیکه این روزها، داغ و داغ‌تر شدن قیمت‌های انواع قوطی و میلگرد را در روزهای سرد زمستان پشت سر می‌گذاریم که به گفته یک فعال با سابقه بازار آهن در مازندران، قیمت‌های حال حاضر این بازار نسبت به سال گذشته تا 50 درصد افزایش پیدا کرده است و طی سال‌جاری، شاهد رشد شتابان قیمت‌ها در بازار آهن بدون هیچ سرعت‌گیری بودیم.
«نه» ملت به ناکارآمدی اصلاح‌طلبان؛

اقبال بلند جریان وفادار به انقلاب برای فتح بهارستان

صاحب‌نظران و کارشناسان مسائل سیاسی معتقدند که جریان وفادار به انقلاب با نه قاطع مردم به ناکارآمدی طیف اصلاح‌طلبان برای فتح بهارستان اقبال بسیار بیشتری دارند.
مولفه‌های یک مجلس قوی از منظر کارشناسان؛

مجلس می‌تواند فضای کسب و کار را درست کند/ نجات اقتصاد کشور در گرو مجلسی قوی

انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز همانند دیگر انتخاباتی که در کشور برگزار می‌شود فرصتی برای تغییر و تحول در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است چرا که مردم بر خلاف نظام پادشاهی پهلوی برای ورود افکار جدید و راه‌های نو در چرخه تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری قدرت انتخاب دارند و این قدرت انتخاب اگر با شاخصه‌هایی همراه باشد قطعا انتخابی به نفع مردم و در راستای اهداف مردم است.